JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Maj 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)
 Drukuj temat
Mazda 323 BF
Qamil
Moim zdaniem szkoda by było sprzedawać. Jeżeli buda trzyma się kupy nie ma rdzy to zamiast kupować młodsze dopaść podwozie od Corolli AE86 (chodzi o napęd na tył) bądź od innego modelu. Wstawić silnik od Nissana S13 bo kompletne nie są drogie i pobawi się trochę w drift Hehehe :D Autko lekkie to by nieźle zamiatało, aczkolwiek wymagało by mnóstwa pracy... (podejrzewam taniej i szybciej by było kupi 200SX-a) Jakbyś nie chciał dużo za mazdę to się do mnie odezwij ... Pozdro 4all
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
REFRESH! Hehehe :D


Po dłuższej nieobecności w PL w Mazdiczce niewiele sie zmienilo, lecz zmieniło Hihi ;] Ojciec zakonserwował mi w 323-jce podwozie na zime, kupił mi nowy akumulator oraz co jakiś czas ją kąpał (inaczej zrobiłbym burde) LOL 1
Oczywicie nie obyło sie bez stłuczki Ehh ;/ Jakieś pajace urządziły sobie drifting na Realu (gdzie stała moja fura) wokół Madzi... i jeden z nich przypiepszył w przedni prawy (?) róg (od strony pasażera) i zwiał Zdenerwowany Na całe szczęście Kochanka jest twarda Hehehe :D Poszedł tylko klosz postojówki, blacha była lekko puknięta oraz zderzak do lekkiego "wygłaskania" (pęknięty). Ale wszystko zostało szybko porobione i jest git Uśmiech :)

A po przylocie do PL kupiłem jej nowe żarówki postojowe typu SMD o barwie zimna biel i wypucowałem autko "na cycuś" w środku (bo na zewnątrz to u mnie standard) Okularki 8) Teraz pasowałoby wymienić żarówki drogowe na jakieś bi-xenony czy coś, żeby współgrały z postojówkami Hehehe :D Ale teraz to nie jest najważniejsze.


Stara postojówka:
Img

Nowa postojówka:
Img
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 15 kwiecień 2012 13:47:39
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No może byc Język 1 chociaż mi sie bardziej podobała poprzednia postojówka Język 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
No wiesz, do wyboru miałem albo takie paskudne żółte postojówki albo białe zimne SMD. Zostałem przy tych drugich Język 2 Teraz śmieje sie, że mogą służyć jako pseudo-światła drogowe Hehehe :D
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
też mam zamiar zrobić z żarówkami podobnie jak Ty Uśmiech :) ale pierw inne sprawy Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Tzn. wiesz, po małych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że jednak (bi)xenony w tej Maździe to jednak zły pomysł. Znajomi z 323-klubu też mi je odradzają:

Bi-xenony to bedzie porażka w takich lampach , kierowcy z naprzeciwka Cie przeklną Uśmiech :)


ksenony do niej to kiepski pomysł..


Jakbym zmieniał to tylko na jakieś w cholere jaśniejsze od H4+ z efektem (bi)xenon, bez konieczności przerabiania instalacji (wrzucić w miejsce starych żarówek H4) i spokój Uśmiech :) Ale póki co o tym nie myśle, aktualnie "rozpórka męczy mnie" Hehehe :D
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
W takiej maździe jak twoja to najbardziej męczyły by mnie felgi i gwint Hehehe :D jakieś takie OLD SCHOOL -owe felgi i aby łądnie mazda na nich osiadła Uśmiech :)
Ty masz wsumie unikat w dodatku zadbany, nie widziałem takich naprawde ładnych projektów twojej mazdy żeby powiedzieć WOW, raczej zostają serie.

Felgi coś takiego i taka obnicha. https://3.bp.blog.../323_1.jpg

W xenony bym sie nie zapuszczał, chyba że dorwał byś lampy z soczewkami.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Być może jej kolejny właściciel zrobi coś w tym kierunku i nie tylko w tym, ale niestety już nie ja. Priorytetem jest dla mnie w 2012r. zmiana gabloty, nie chce już dokładać do niej Bóg wie ile kasy, bo nikt mi jej nie zwróci, taka jest prawda.

Do tego modelu raczej wątpie, żebym dostał lampy z soczewkami. Od innej wersji napewno pasowałyby, ale to trzeba by było już robić przeróbki, żeby je wpasować, więc nowe lampy odpadają Oczko ;)
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No tak zmiana gabloty Uśmiech :) a z mazdą co zrobisz?? wiesz już może?
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Albo zostawie ją rodzicom albo wystawie ogłoszenie na paru zaprzyjaźnionych forach (większość to odłamy klubu Mazdy) Oczko ;) 2 kupców na już mam, ale teraz nie zamierzam jej sprzedać, bo czym bede sie przemieszczał? Uśmiech :) W zimie nie powinno sie kupować samochodów, dlatego czekam mniej-więcej do połowy '12 i wtedy bede już na poważnie o tym myślał
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No to powodzenia, i kupuj coś naprawde ciekawego Hehehe :D nie żadne 323f Język 1P
No to ciesz sie babcią jeszcze puki możesz Uśmiech :) Pozdro
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i pewnie nie zawiedzie LOL 1 Ona jeszcze przeżyje nas wszystkich, jeśli nowy właściciel bedzie o nią dbał tak, jak ja o nią dbam Uśmiech :)
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Shadows
a mniej wiecej masz juz upatrzony jaki model samochodu??Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Dodano dnia 31-12-2011 18:18

Tzn. wiesz, mam pare upatrzonych modeli, ale jeszcze nie wiem dokładnie jak wyjdzie z kasą, więc wszystko głównie od niej zależy Oczko ;) Zapożyczanie sie nie wchodzi w grę, wole mieć samochód o klasę niżej i żyć spokojnie, niż zapożyczać sie, jeździć super extra furą i głowić sie jak tu oddać długi, a potem za co ją zalać Język 3


----------


Dodano dnia 08-01-2012 22:39

Jeszcze przed końcem Roku Pańskiego 2011 postanowiłem lekko zmodyfikować moje car-audio. Kupiłem nowe przednie głośniki 10" oraz zmieniłem radio z Kenwooda (czy wiecie, że ono miało końcówkę mocy z... Dalco? Wow :o) na bardziej "wydajne" (Oczko ;)) - Pioneer DEH-P3600MP LOL 1 Dopiero teraz można powiedzieć, że dźwięk MIAŻDŻY Mr Green Sytość wysokich dźwięków to to, czego mi w poprzednim radiu brakowało Muza

W pierwszych dniach nowego roku 2012 zabrałem sie troszke za Kochanke Uśmiech :) Mianowicie od pewnego czasu zaczeło mnie delikatnie podhamowywać i ściągać na lewo, a gdy (przez przypadek) przepchnąłem na luzie auto, bo chciałem sie dostać do szafy w garażu, coś zaczeło mi dziwnie szumieć przy tylnych kołach. No to podniosłem koła na podnośniku i co sie okazało? Z prawej strony urwała sie sprężyna od ręcznego, latała po bębnie, a co za tym idzie - szumiała, więc zrobiłem z nią porządek Uśmiech :) Natomiast przy lewym kole dźwignia od ręcznego (ta, co wraca linkę ręcznego do normalnej pozycji) nie wracała - nasmarowałem ją, założyłem sprężynkę od Transita - i gro Hehehe :D
Kolejnego dnia zrobiłem z zaśniedziałym stykiem silniczka od spryskiwacza tylnych wycieraczek (nie dostawał prądu i nie było spryskiwacza), więc kolejny drobiazg zrobiony, co mnie cieszy Uśmiech :) Niby to drobiazg, ale potrafi porządnie wkurzyć, gdy go nie ma ^^
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No to musisz mi zaprezentować przy najbliższej okazji Car Audio Uśmiech :) A wiem że ty jesteś Audiofilem więc pewnie to będzie extra grało Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Sam sie panie przekonasz jak do mnie zawitasz (a właśnie, kiedy kolejny spot? Język 1), wsiądziesz i nacisne guzik w radiu z napisem POWER Hehehe :D
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
no też jestem ciekawy jak Ci gra Hehehe :D ja też niesamowicie odczułem różnice przesiadając się z panasonica na jvc Uśmiech :) Różnica dźwięku kolosalna Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
No to odczujesz różnice między JVC a Pioneerem Hihi ;] Teraz pasuje mi drzwi wygłuszyć i tablicę z tyłu... ^^
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
A czy uważasz że Pioneer jest najlepszy? Słyszałeś może jak gra JVC? Jeszcze jak bym miał lepsze głośniki to naprawdę było by miodzio Uśmiech :) Z tego co wiem najnowsze odtwarzacze marki JVC i Pioneer z jednej półki różnią się jedynie wyglądem Uśmiech :) Parametry bardzo porównywalne Uśmiech :) Ja kupiłem JVC KD-R421 i jestem bardzo zadowolony Uśmiech :) Na spocie kiedyś mi pokażesz swój sprzęt Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
swirus2007
Jak dla mnie Kenwood robi bardzo dobre glosniki i radia, Pionner też a JVC nie mialem okazji słuchac Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mazda 323F VI gen. (BJ) ZM Byłe Pojazdy 3 20 grudzień 2016 01:05:24
Mazda MX5 NB - by damiansd4hide3 Twój Samochód 19 10 kwiecień 2016 03:29:50
Mazda MX-5 NB by ARO Twój Samochód 3 24 maj 2015 19:38:20
Sprzęgło Mazda 121, Ford Fiesta, Puma, Ka Sprzedam 1 10 grudzień 2014 21:10:36
Części Mazda MX-3 1.8 v6 Sprzedam 1 24 listopad 2014 01:55:54
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019