JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Mazda 323 BF
Seba-pdPL
Mam wszystkie listwy, zostały ściągnięte jak robiło sie tylne reperaturki. Póki nie bedzie zrobiona polerka to narazie nie zakładam listw, bo to nie ma sensu, bo jak bedzie robione to znowu trzeba bedzie zrywać - syzyfowa robota Roll
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
a wiesz juz gdzie bedziesz robił polerke? bo pojechał bym z tobą.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Dodano dnia 12-11-2012 05:28

Narazie nie mam zbytnio czasu, żeby rozglądnąć sie za tym, ale jak bede już kogoś miał to dam ci znać, podjedziesz BM-ką i też ci wypoleruje auto Oczko ;)

-----

Dodany dnia 10-12-2012 21:27

Byłem dziś na przeglądzie samochodu. Okazało sie, że mam jeszcze pare rzeczy do roboty, co wyszły niewiadomo kiedy Ehh ;/ Także przy moich ostatnich masowych wydatkach, pewnie przez najbliższe 2-3 wypłaty bede robił przy aucie, żeby było "jak w piśmie pisze" Język 1

Ostatnio, przeglądając stare zdjęcia za czasów gówniarza (Hehehe :D), jeszcze za czasów, gdy miałem "analogówkę", natknąłem sie na bardzo ciekawe, stare zdjęcia - sztuk 2 Hehehe :D

Img Img


Aż się łezka w oku kręci Język 2
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Seba poza felgami to wygląda tak samo jak i teraz Język 1 Ja tam żadnej różnicy nie widze Język 1
To nie ciekawie, ale muszisz sie z tym uporać niema innej opcji Język 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Jak to nie widać różnicy?
- felgi
- dekielki
- tylne światła
- wydech
- kolorystyka pasów pod zderzakami tył i przód
- kolor kloszy kierunków (choć od ostatniego "incydentu" tylko kolor kloszy postojówek)
- kolor bębnów i zacisków
- pokrowce siedzeń
- pas przedniej szyby ze stroną JE
- opony
- reperaturki Hehehe :D

To by było tyle z tych widocznych różnic między powyższymi zdjęciami a stanem obecnym Mazdaleny Hehehe :D A ty dalej upieraj sie, że nie widzisz różnicy Język 2

Poza tym na ostatnim przeglądzie została zmierzona głośność wydechu mojej niuni Język 1 Wynik? 95.6 dB Hehehe :D
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 16 grudzień 2012 11:27:05
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
zapodaj jakies alu do tej mazdy bo az sie prosi Język 1 jak chcesz ja mam 2 komplety 15 mozeby przymiezyc Język 1
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Wszystko pięknie, wszystko ładnie, tylko:
- rozstaw 4x114,3
- deficyt kasy.

A jak przybędzie mi ostatni w/w "szczegół" to musze zrobić przy aucie pare pilnych rzeczy, co aktualnie są priorytetem, inaczej nie zajade daleko (podłużnica, tulejki wahaczy, ręczny, miska olejowa, chłodnica) Ehh ;/
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
mazda juz jest w takim wieku ze bd caly czas dokladal robi sie z niej swinka skarbonka, zrobisz jedno drogie sie wysra, zrobisz nastepne zacznie gnic, zrobisz blache znowu sie cos wysra i takie bledne kolo.

no to tylko felgi z hondy ci podejda, ciekawe jak by mazda na 15 wygladala Hehehe :D
Img
felgi tanio kupi, mi sie udalo trafic w cenie stalówek
prawdopodobnie jedne 15 pojda na golfa, i albo alu 14 z golfa zostawie na zime albo przedam, poki co nie moge sie zdecydowac ktore zostawic na hondzie a na 2 kompletach nie pojezdze Hehehe :D , poki co latam na zimówkach na aluskach 15 Hehehe :D

p.s masz moze dostemp do malowania proszkowego :>
Edytowane przez gacuus dnia 30 styczeń 2013 13:22:41
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Mogłaby ciekawie wyglądać na takich felach Hehehe :D Ale tylko z dystansami, nabrałaby przy tym też masywniejszego (fajnego) wyglądu Oczko ;)

W końcu w Maździe zabrałem sie i zrobiłem tylne tulejki przednich wachaczy. Teraz już "nic nie puka i nie stuka" z przodu i jednak troche mniej czuć te nierówności na drogach Uśmiech :) Tamte poszły w kosz, bo "troche" zmasakrowane były - w zasadzie chyba nawet nie były wymieniane od nowości... Język 4
Następną rzeczą, za którą mam zamiar zabrać sie bedzie lewa podłużnica. Wymierzyłem jej wysokość i szerokość, teraz kupić kawałek ceownika, stare wyczyścić, wspawać ceownik, zakonserwować i dalej będzie można lecieć z wiatrem Hehehe :D
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 28 styczeń 2013 20:44:06
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
ojoj to jak juz podloznice zezarlo to koncówka tego auta Ehh ;/
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
no nie wygląda to najlepiej ale wszystko się da zrobić, tylko pytanie czy się opłaca czy nie, bo jak nie patrzy ktoś na koszty to i nową podłoge zrobi Język 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
prawda jest jedna, ze starej kurwy dziewicy nie zrobisz. nie ma co sie oszukiwac, na kazde auto przychodzi pora, tak jak na mojego nissana czy za jakis czas na honde, zrobi podloznice, za chwile bedzie sie buda rozlazic, na progach ja łamac itp pchanie sie w bezsensowne koszty, za rok zliczy wydatki i stwierdzi ze mogl kupic 4 takie mazdy, sens jest ratowac ale unikaty których jest mało np mazde GTX lub pozniejsza ewolucje GT-R
Edytowane przez gacuus dnia 27 styczeń 2013 05:52:10
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No tak masz rację, chociaż takie mazdy jak ma seba też są na wymarciu, na mieście nie widziałem drugiej takiej jak ma seba Uśmiech :) Więc to już tylko zalezy od jego decyzji.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Podłużnicy całej nie zeżarło, spokojnie Uśmiech :) To raptem ok. 5cm, więc tragedii nie ma - uratuje sie i bedzie dalej śmigać Oczko ;) Jakbym miał oddawać wszystko na złom, bo jakaś pierdoła padła czy coś złego zaczyna sie dziać to poszedłbym z torbami już dawno Język 1

Powiem wam tak - samochód samochodowi nierówny. Mam do swojego sentyment, nie powiem, bo w cholere już przy nim jest zrobione i dużo różnistych sytuacji w niej przeżyłem. Ale skoro zdecydowałem sie, że bede sprzedawał Mazde to jej nie dognoje i nie sprzedam komuś paścia, a później bedzie mnie kur*ował lub "maske mi oklepie" jak mnie gdzieś spotka, jeśli - nie daj Boże - rozkraczy sie czy coś. Zawsze dbałem o nią, robiłem i robie na to, żeby jeździła jak najdłużej i wzbudzała jakiś tam podziw u szarych przechodni i nie tylko, bo to auto naprawde jest godne, żeby "nadal żyć" i przeżyć jeszcze niejednego właściciela, jeśli bedzie dbać sie o nią przynajmniej tak, jak ja do tej pory dbałem. W zasadzie nie oszczędzałem kasy np. przy wymianie tego czy tamtego, szkoda by było oddać taki rarytas na żyletki, "bo jest stare", "już tego nie ma na ulicach, bo już dawno tym sie golisz" i troche brakuje Maździe do stanu idealnego. Masz racje Gacek - na każdy samochód kiedyś przyjdzie pora, ale niekoniecznie musimy ten proces przyspieszać Ściana Każdy ma swoje zdanie co do samochodów, każdy ma sentyment do tego czy tamtego, więc zrozumcie i mnie Oczko ;) Wspieranie i ewentualna pomoc również jest wskazana, gdy zajdzie jeszcze kiedyś taka potrzeba, a nie tylko sarkazm i wyśmiewanie z uczuć innych do rzeczy w zasadzie martwych Mr Green
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
Ogolnie to cie rozumie, to tak jak z moim nissanem bylem do dzis go mile wspominam, wiele w nim i z nim przezylem, ale w pewnym momecie przyszedl czas ze to auto stalo sie nie oplacalne w utrzymywaniu, robic skrzynie silnik i reperaturki blotnikow mijalo sie z celem.
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
Mazdy mają chyba w standardzie ze lubi brac podłużniceJęzyk 1 moja miała tez taki kawałek na 4/5cm zjedzony koło otworu chyba nawet to był tam jakis korek gumowy Język 1 ale oddałem auto do blacharza na konserwacje i miał zrobić tylko ta podłużnice i wszystko bitgumem zakonserwować Język 1 a skończyło sie na wstawianiu nowych blach w podłoge i całum gumowaniu itd Język 1 Jak komuś zależy na aucie to sie inwestujeJęzyk 1 i chyba wiekszość z nas jak podliczy wszytski koszty napraw i inwestycji to wychodzi taka sumka że moglibyśmy kupić inne autoJęzyk 1 ^^

Seba picuj picuj mazde bo na sączu też nie widziałem drugiej takiej BF-ki Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
Heheh ja mowie tylko o w miare racjonalnym podejsciu do sprawy Język 1
nie mowie ze nie warto, prawda jest taka ze gdybysmy wszyscy racjonalnie podchodzili do zycia to wszyscy byli bysmy bez dziewczyn, bo za drogie w utzymaniu sa, Samochody to przy nich drobne wydatki Mr Green
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Wymieniona została cewka na nową (dedykowana do Poldka, ale daje rade). Mazda jest teraz jakby ciut "żywsza" Uśmiech :) Stara cewka była już lekko podrdzewiała i mogła nie podawać do końca prawidłowo prądu, ale nie ma co sie dziwić - nie była wymieniana od nowości, odkąd wyjechała pierwszy raz z salonu Mr Green
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No to pewnie pewnie Uśmiech :) Oby tylko maździnka poszła w takie same dobre ręce jak Twoje Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
To sie okaże Język 1 Wolałbym sprzedać ją komuś od nas z klubu, bo wiem, że bedzie o nią dbał, no ale zobaczymy czy bedzie nią ktoś jeszcze zainteresowany za pewien czas Język 2

AKTUALIZACJA, jeszcze gorąca Hehehe :D Wymieniona została uszczelka pod miską olejową na korkową. Przy okazji straciłem jakieś 2h na rozkminie co, jak i czym naprawić zrąbany gwint, który zastałem podczas wkręcania jednej ze śrub miski do obudowy dekla rozrządu Ehh ;/ Z czego ze 40 min. stracone na poszukiwaniu odpowiednich narzędzi i innych "środków" w garażu-chlewie Krzyk Wniosek nasuwa sie sam - jak bedzie już cieplej i znajdzie sie chwila (1-2 dni) to w końcu będę musiał w nim zrobić generalny porządek Hehehe :D
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mazda 323F VI gen. (BJ) ZM Byłe Pojazdy 3 20 grudzień 2016 01:05:24
Mazda MX5 NB - by damiansd4hide3 Twój Samochód 19 10 kwiecień 2016 03:29:50
Mazda MX-5 NB by ARO Twój Samochód 3 24 maj 2015 19:38:20
Sprzęgło Mazda 121, Ford Fiesta, Puma, Ka Sprzedam 1 10 grudzień 2014 21:10:36
Części Mazda MX-3 1.8 v6 Sprzedam 1 24 listopad 2014 01:55:54
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019