JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Maj 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Sprzedam IS200
Travis
Witam, na sprzedaż mój lexus w kolorze grafitowym którym jeżdżę od początku 2011r. W kraju jestem 2 właścicielem. Wcześniej sprowadzony został z Niemiec gdzie został zakupiony w salonie w 2000r. Rok produkcji to 1999r. Jest to wersja Prestige czyli najbogatsza wersja wyposażeniowa. Na zlecenie klienta można było zamówić dodatkowe wyposażenie, które akurat moje auto posiada. Jest to "Sport pakiet 2 stopnia" obejmujące dyferencjał o ograniczonym poślizgu Torsen (LSD), fabrycznie przyciemnianie szyby, elektryczny szyberdach, sportowe stabilizatory, nakładki na progi z wersji sport.
Auto posiada nagłośnienie premium harman/kardon (8 głośników). Niestety fabryczne radio padło i zamieniłem je na Kenwood. Na pokładzie jest również nawigacja CD z mapą Niemiec. Tapicerka jest wykonana ze skóry oraz alcantary w beżowym kolorze. Dodatkowe wyposażenie to:
-podgrzewane przednie fotele
-elektrycznie sterowany fotel kierowcy
-4 air bagi
-klimatyzację z możliwością regulacji temperatury
-elektryczne lusterka
-podgrzewana przednia szyba
Dodatkowo auto otrzymało:
-dokładkę przedniego zderzaka TRD
-grill sport
-felgi 18, szerokość 8 cali Advan RS, opony wystarczą jeszcze na 3 sezony
-jedno z lepszych zawieszeń gwintowanych KW Variant 3 (założony w maju tego roku)
https://www.topen...00+99.html
-tłumik Greddy Evo 2
https://www.inlin...sylei.html

Auto kupiłem z przebiegiem 164 000km. Przez 2,5 roku zrobiłem nim niecałe 30tyś km (obecny stan na liczniku to ponad 193 000km).
Zaraz po zakupie auto dostało nowy rozrząd, pompę wody oraz wszystkie paski i filtry. Wymienione zostały również oleje w silniku, skrzyni oraz tylnym moście. W aucie wymieniane zostały również uszczelki pod deklami wałków rozrządu. Wszystkie serwisy robione na czas. Na wiosnę zostały wymienione wszystkie tarcze i klocki hamulcowe na TRW oraz został zrobiony pełny serwis zacisków hamulcowych wraz z wymianą wszystkich uszczelek.
Na początku roku wymieniany był olej na millers 10w30
Wszystkie znaczku lexusa zostały usunięte z karoserii. Tylne klosze zostały pomalowane w kolor nadwozia (nie ma paskudnego chromu), oraz światła przeciwmgielne zostały przerobione na stop/pozycja (skyline look)

Posiadam pełną dokumentację auta wraz z książką serwisową która jest prowadzona na bieżąco oraz ze wszystkimi fakturami za części.
W komplecie dwa kluczyki.
Z powodu dołożenia dokładki przedniego zderzaka został on ponownie pomalowany. Na lakierze znajduje się parę odbitek od kamieni oraz kilka rys. Odprysk przy łączeniu zderzaka z nadkolem (powstał przy zakładaniu zderzaka po malowaniu), rysa na nadkolu widoczna na zdjęciu (pamiątka oo myjce) Minusem jest połamana antena (pamiątka po myjni automatycznej) dorzucam drugą całą.
Auto doinwestowane. Jedyne czego brakuje to pełnego body TRD. Oddam w dobre ręce komuś kto zadba o to auto tak samo dobrze jak ja.
Do auta dorzucam dodatkowo fabryczny grill, seryjne zawieszenie, seryjny tłumik.

OC do lutego 2014
Przegląd do Stycznia 2014

Za dopłatą 1000zł oryginalne felgi aluminiowe Lexus 16 cali z oponami zimowymi po 3 sezonach.

Związku z tym że auto jest bogato wyposażone i doinwestowane przeze mnie cena nie podlega negocjacją. Jazdy próbne na koszt zainteresowanego. Auto do obejrzenia w Łopusznej lub Nowym Targu po wcześniejszym umówieniu się. Jest również możliwość dojazdu z mojej strony do Krakowa na koszt zainteresowanego.
Proszę się kontaktować na nr 502923569 lub e-mail

Vin oraz więcej fotek wysyłam na maila.

CENA: 22000zł


https://allegro.p...87935.html


Pozdrawiam
Konrad

Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img


Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img

Połączony z sierpień 10 2013 17:32:37:
Temat do usunięcia sprzedany!
Edytowane przez Travis dnia 10 sierpień 2013 17:32:37
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam opony 205/55 R15 Sprzedam 1 02 kwiecień 2017 11:37:18
Sprzedam Honde Civic V Sprzedam 1 01 listopad 2015 11:51:19
Sprzedam Honde Civic EG6 Vti ori. japan wersja Sprzedam 1 19 sierpień 2015 00:16:07
Toyota Supra MK3 1JZ R154 Sprzedam ARCHIWALNE TEMATY 5 19 maj 2015 14:55:29
Sprzedam felgi 15" z oponami 205/50 i 195/55 Honda 4x100 Sprzedam 1 30 marzec 2015 20:34:35
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019