JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
LEXUS IS200
Travis
Ciągnięcie ze stanów bloku jest nieopłacalne ze względu na wysokie koszty wysyłki które przekraczają czasami wartość przedmiotu. Większość tych bloków wygląda jak mój niestety :/ naprawiać to się nie opłaca bo musiałbym mieć nadwymiarowe tłoki a czegoś takiego raczej nie dostanę a jak tak to pewnie za kosmiczną kasę. Myślałem o połączeniu z dołem 2jz-ge bez vvti i robić 1.5JZ, miałem już w rozpaczy brać cały słupek za 1500zł ale na ziemie sprowadził mnie gość który ma takie połączenie. Jednym słowem dużo PLN, dużo przeróbek, a jak już się zrobi to dużo usterek. Tak że odpuszczam temat przy tym silniku co teraz mam. Sprzedaje to co zostało i jest sprawne żeby odbić się z kasą.
Drugi raz nie popełnię tego samego błędu i kupię całe auto które można odpalić i sprawdzić jak działa silnik, czy nie kopci, nie tłucze się dziwnie itd. Poważnie zastanawiam się nad V8 toyoty 1uz vvti. Mniej problemów jak przy 1JZ i łatwiejszy temat do ogarnięcia. Jedyny problem to dawcy. Ciężko trafić LS400 polifta do 6000zł. Jak nic nie uda mi się znaleźć przez najbliższe miesiące to poważnie zastanowię się nad sprzedażą Lexa i kupienie czegoś mocniejszego i fajniejszego.

Z nowych modów nabyłem zawias gwintowany KW V3. Jutro będziemy zakładać.
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
1UZety sie bardzo łatwo swapu ponoć, pancerne silniki z dużym momentem, a V8 jest mało awaryjne Uśmiech :) też dobry pomysł, widziałem taki projekt na YT z 1UZetem w twojej budzie to ładnie to lata Uśmiech :) niewiem jak z nowszą generacją np 3UZ czy też jest to dobry motor czy nie..
Dlatego kolego ja wolałem zapłacic troche za ten silnik a miec bardziej pewny, bo wiadomo że jak ktoś 1JZ sprzedaje za śmieszną cene to jest coś nie tak, tak jak kiedyś 2JZ-GTE sprzedawał ktoś za 5 tys Język 1

Zawiasik fajny Hehehe :D wsadzaj i pokazuj nam tu jak wygląda Hehehe :D
Tak wogóle wpadaj na spota, chcemy cie poznać i zobaczyc tego lexa Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Travis
Pewnie widziałeś IS200 1uz Grodzio. Srebrny z Gdańska. Gostek z forum lexusa. Zajęło mu to niecałe 2 miesiące. Z tym że on włożył tam 1uz z przed lifa bez vvti i ma tam 245KM. 3UZ jeszcze fajniejszy, niby moc ta sama ale moment ma jeszcze większy niż 1uz (1UZ 2 generacji 290KM 407Nm, 3UZ 300KM 440Nm). Tylko z 3UZ jest jeden poważny problem. Ciężko obejść immo i trzeba mieć na prawdę dobrego gościa - magika od elektryki. Kolega próbował do Aristo włożyć. Niestety nie wyszło bo straszne problemy były z elektryką, więc wsadził 2JZ GTE.
Jeżeli nic nie znajdę ciekawego to sprzedam IS'a. Trochę czuje się jak KOń RAFAŁ bo pisałem wcześniej że mam problemy z obecnym silnikiem, zmieniłem olej na inny i podejrzanie nic nie ubywa i przestał kopcić. Przejadę jeszcze z 3tyś km i będę wiedział wszystko. Wtedy będę mógł z czystym sumieniem sprzedać moje auto i kupuje gs430 z 3UZ od kolegi Hehehe :D

Mam nadzieje że uda mi się w tym tyg założyć gwint i go odpowiednio ustawić. Jak to zrobię to wrzucę fotki. Jestem wkurzony bo mam praktycznie cały pakiet body TRD tylko nie mam progów które miałem już ugadane. Z gwintem i body wyglądałby fenomenalnie. Niestety trochę się przeliczyłem.
Img
Img
Jak ogarnę wszystko tak żeby to auto prezentowało się tak jak ja sobie tego życzę i nie będzie mi przynosił wstydu to w końcu zjawię się na spocie.

Damian powiedz mi znasz może kogoś kto byłby w stanie wymienić mi wkład wygłuszający i dać nowy środek w tłumiku końcowym?
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Kolego, twoje auto i tak jest na takim poziomie że nie masz się czego wstydzić Hehehe :D wpadaj pogadać itp Uśmiech :) a GS430 to już by była fura marzen ale wygląda mi na bardzo ciężką krowe, pewnie z 2 tony waży?

Może tamten olej mu nie odpowiadał i robił fochy? Rudy z forum chyba miał podobną sprawe, jeździł na Shellu to miał jakieś problemy z silnikiem a zmienił na motula to sie uspokoiło.

Chodzi ci o kogoś kto wydechy robi itp? na najbliższym spocie przypuszczam że będzie gościu który mógł by to zrobic tylko trzeba było by sie go zapytac.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Glodny 1992
pewnie zalales bardziej gestym i dlatego ustapilo ;p
swoja droga na kowancu jest dobry elektryk jako jedyny z podhala dorobil mi imobilizer i zalozyl inny komp co w silniku 2zz-ge nie jest proste.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Travis
Glodny 1992 napisał(a):

pewnie zalales bardziej gestym i dlatego ustapilo ;p
swoja droga na kowancu jest dobry elektryk jako jedyny z podhala dorobil mi imobilizer i zalozyl inny komp co w silniku 2zz-ge nie jest proste.


Czyżby Zubek? Jutro tam jadę z alternatorem robić. Akurat się składa że to prowadzi ojciec mojego kumpla z pracy Uśmiech :)
Co do oleju jak kupiłem auto to było zalane jakimś Shellem tylko nie wiedziałem jakim. Lex przejechał na nim 15tyś km po czym postanowiłem zalać motulem 5w30 który po 3tyś km zaczynał ubywać w oczach. Zrobiłem od razu wymianę oleju i znowu na tego samego. przejechałem 3500km ten sam problem. Teraz wlałem Millers'a 10w30 i wygląda ok z tym że od początku roku przejechałem na nim 1400km czyli nie wiele.

Damian GS430 waży ok 1600-1700kg. W środku jest bajeczny Uśmiech :) akurat ten co ma kolega jest z pakietem TRD i na fajnych vip style 19 calowych felgach z dużym rantem Hehehe :D cud miód. Jedyne co mi w nim nie pasuje to brak szpery która kosztuje ok 2000zł. Dźwięk V8 jest porażający.

Co do mojego auta to na zdjęciach wygląda niby spoko ale jest tyle detali do ogarnięcia które drażnią moje oko.

Co do wydechu to chciałbym przywrócić do życia ten GReedy bo przynajmniej fajnie wyglądał na samochodzie. A szkoda mi go wyrzucać bo trochę za niego zapłaciłem Ehh ;/
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No to jeszcze z tą wagą nie jest az tak strasznie, to jak masz Travis takich kolegów to zapraszaj ich na forum Hehehe :D troche życia napewno wniosą i przyciągną innych. Nam wszystkim na tym zalezy aby to jakoś rozruszać Hehehe :D

Supra na zdjęciach też lepiej wygląda niż w rzeczywistości, ale pomalu pomału a wszystko się po troche zrobi Uśmiech :)
Greddiego wrzuć koniecznie, jakoś trzeba go naprawić bo napewno kosztoiwał a wywalać taki wydech to grzech.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Travis
Z tymi moimi znajomymi jest jeden kłopot. Wszyscy po lub koło trzydziestki i nie bardzo chce im się po forach pisać. Jak naszkrobią coś na lex forum to jest cud. Ale wspomnę im, może ekipa ze śląska się odezwie.

Skoro mówisz że może być ktoś na zlocie co by ogarnął ten wydech to wezmę go ze sobą. O ile poskładam auto do kupy. W czwartek najprawdopodobniej gwint będziemy zakładać.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Shadows
Podobaja mi sie te IS'y moze kiedys sobie takiego kupie tylko ze serie Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Travis
Tylko nie kupuj IS200 tylko od razu szukaj IS300 Oczko ;) przynajmniej będziesz wygranym z mocą na samym początku Uśmiech :)

Połączony z czerwiec 18 2013 22:20:10:
w końcu jakaś fotka z zamontowanym gwintem
Img
Edytowane przez Travis dnia 18 czerwiec 2013 22:20:10
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No Hehehe :D fajnie fajnie, jeszcze go będziesz opuszczał czy tak zostawiasz?
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Travis
Niestety felga ma et35 i dalej już nadkola nie puszczają. Trzeba by je rolować ale to już może ktoś inny będzie przy tym robił Uśmiech :) odpicuje wszystko i wystawiam jednak na sprzedaż. Ktoś kto kupi będzie miał już na starcie bardzo fajnie zrobionego LEXA Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
maiui
Szkoda że sprzedajesz, piękny lexus Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Travis
Dzisiaj z lekkim smutkiem musiałem się pożegnać z Lexem. Przeprowadził się do Rudy Śląskiej.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Ale wkrótce może jakieś inne również fajne autko? Hehehe :D temat przeniosę do działu byłe pojazdy Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Lexus LS400 '95 by Sienek Twój Samochód 4 15 czerwiec 2014 15:37:36
Lexus GS430 TRAVIS Twój Samochód 9 11 wrzesień 2013 12:09:19
Sprzedam IS200 ARCHIWALNE TEMATY 1 10 sierpień 2013 17:32:37
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019