JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)
 Drukuj temat
Honda Civic EG4 D15B2 - Dudu
Dudu
Kolor : R-81 Milano Red

Silnik: D15B2
Plan: SWAP na serię B

Układ dolotowy : Seryjnie
Plan: filtr stożkowy , doprowadzenie zimnego powietrza ze zderzaka

Układ wydechowy : Sportowy tłumik końcowy Mugen
Plan: kompletny układ wydechowy z kwasówki 2,25" , środkowy tłumik przelotowy

Układ napędowy : Seryjnie
Plan: sprzęgło Exedy , ShortShifter, odelżone koło zamachowe ~ 5 kg

Układ hamulcowy : Seria

Zawieszenie : Sportowe sprężyny -35 mm , z czego zostało 17 mm jeszcze niżej
Plan: Gwint , rozpórki

Koła i opony : Fabryczne 15 ", Barum 195/50 R15

Body - Kit : Ambery , lotka spoon style , dokładka mugen
Plan: boczne kierunki white, żółte fogi,

Środek : dywaniki welurowe Civic made in Japan , niedziałający wskaźnik paliwa (tradycja)
Plan: OEM czarny dywan, Fotel w miarę dobry , gałka mugena, elektryczny szyberdach, elektryczne szyby,

Car Audio - Sony Xplod, głośniki Magnat Power Plus 102

Inne: Barwy klubowe, sticker Made in Japan

Moc: 90 KM



Img

Img

Img

Img

Img

Edytowane przez damiansd4hide3 dnia 12 czerwiec 2014 16:41:36
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Tak myślałem że pewnie czerwoną kupiłeś hehehe Uśmiech :)
Felgi na początek dobre Uśmiech :) ale ja bym je na wiosnę sprzedał i kupił inne Uśmiech :) bo coś mnie nie przekonują.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Chciałeś "Jojko" i masz Hehehe :D Ciut lepsze foty by sie przydały, jak bedzie taka możliwość - załatw je Oczko ;)

Co do felg - nie pasują do tej wersji Civica Język 1 Jeśli masz rozstaw 4x100, a szukasz innych felg to zajrzyj do działu SPRZEDAM, tam mam wystawione takie jedne 15", 2-kolorowe (zawsze można je przemalować), jeśli byłbyś zainteresowany (puszcze ci taniej) Oczko ;)
Tablice przerzuciłbym troche niżej, a dokładniej wpuścił w grill zderzaka (tak to sie chyba nazywa?) - ładniej prezentowałaby sie z przodu Uśmiech :)

To tyle ode mnie jak na start Uśmiech :) Modź autko i opisuj na bieżąco co zrobiłeś. Powodzenia Oczko ;)
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
e gdzie Uśmiech :) do tej hondy to bym 16 ładował Uśmiech :) do sportu a 17" do wyglądu i street'u.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Dudu
Większych felg nie zakładam , nie mam planów na większe, jedynie coś JDM, albo te na biało proszkowo i będzie fajnie. Damian do streetu i wgl to tak na bogato, raczej nie dla mnie. Chcę mieć auto ze smakiem a nie z opinią że coś tam. Będę modził po "swojemu " Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Co do koloru - szczerze? Nie maluj na biało, a tym bardziej na jakiś jasny kolor, bedziesz musiał non stop pucować fele po myciu samochodu, bo strasznie widać brud i zacieki na takich kolorach Język 1 Jak Bóg pozwoli to na przyszły sezon sam bede przemalowywał alusy na inny kolor, bo szlag mnie trafia jak przyjdzie mi pucować moje "białaski", tym bardziej jak sie jeździ i reprezentuje swój klub Język 4
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
15 wystarcza , jojko ladnie sie prowadzi na 195

seba ma racje zobacz jak u damiana wygladaja moje byłe białe felgi , jak jezdzisz do koscioła to spoko ale utrzymanie ich w normalnych warunkach to mordenga, chyba ze za kazdym razem woskowac je bedziesz
,

BTW REZERWUJE KOLOR GUN METAL Hehehe :D zeby nikomu nie przyszło malowac felg na ten kolor bo foczka na wiosne bedzie miala takie
ciekawym wyborem mogł by byc złoty zmieszany z brazem taki jak mialem w 100nx na pokrywie zaworów
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
jazgar
Ładne czerwone jajo Uśmiech :) prawie mój klonik hihi Uśmiech :) Dbaj o nie bo coraz ciężej o zadbany egzemplarz Ehh ;/ . Powodzenia w modach Uśmiech :) będę śledził na bieżąco temacik Hehehe :D
Low is a lifestyle !!! Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Gacek bo ja twoich felg nie malowałem, są takie jakie od ciebie mam Język 1 i doczyścic sie tego nie da, ale przez zimę je pomaluję Uśmiech :) też na biało ale będę chciał zeby mi to proszkowo ktoś zrobił Język 1 Jak jest prosty wzór to doczyścic się da, tylko jak są takie Ala BBS no to cięzko w rowkach doczyścic.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Bartekk
Jego fura jego wizje !!! Te obecne na biało i bd git Uśmiech :)
Powodzenia w realizacji planów Dudu !Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
damiansd4hide3 napisał(a):

Gacek bo ja twoich felg nie malowałem, są takie jakie od ciebie mam Język 1 i doczyścic sie tego nie da, ale przez zimę je pomaluję Uśmiech :) też na biało ale będę chciał zeby mi to proszkowo ktoś zrobił Język 1 Jak jest prosty wzór to doczyścic się da, tylko jak są takie Ala BBS no to cięzko w rowkach doczyścic.


Tylko i seba i ja narzekam na białe Uśmiech :)

No nie dziwie sie ze nie idzie ich doczyscic jak tarcze na czerwono sieciły to i pył z klocków musiał sie werzrec w farbe
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Dudu
Trochę odświeżę mój temat. Po 4 miesiącach jazdy stwierdzam że Hania jest w bardzo zadbanym stanie mechanicznym. Silnik nie chce oleju. Czyli tak jak czytałem 220 - 280 tyś to już jakaś rozgrzewka Uśmiech :)

W ciągu tych 4 miesięcy myślałem dużo o silniku. Plany które opisałem na górze przestają mieć znaczenie jakiekolwiek o silniku.

Zdecydowałem że najrozsądniej będzie swapować z serii D na serię B.
Tak to będzie silnik serii B. Pytanie teraz jaki? Hehehe :D Na uwadze mam ich dużo, bo sam swap to nie problem, problemem jest czy podejdzie od razu. Wiem że od razu przy serii B , przynajmniej ja tak sądzę że rozrząd pójdzie na pierwszy odstrzał . Wiązki myślę że spasują , na pewno myślę że poduchy . Co moze być jeszcze? Tego chciałbym się dowiedzieć nieco od samym swapowców.

Jeśli chodzi o silniki to chodzą mi głównie po myśli te :

B16A2 do B16A4

B18C4

No chyba że jak to w życiu bywa traf będzie chciał że znajdę jakieś już zeswapowane auto , ale co to za autko bez roboty własnej Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No musisz się zastanowić i obliczyć koszty Uśmiech :) czy za to wszystko co wrzucic w hondę bardziej ekonomicznie nie wyjdzie już zakup zrobionej i dodawanie najwyżej swoich pomysłów i przeróbek.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Bolix
Sporo czytałem o pakowaniu serii B do eg które miało w ori D serie z tego co pamietam to troche partsów nowych trzeba..co do wiązki to czytałem że mozna kupic pociętą uzywke np z anglika i rzeźbić z tym dokładając kostke od vteca i kompa z kostkami. Mechanicznie chyba tylko dwie glowne lapy pasuja.. z 5/5.5 tys trzeba za zdrowy swap b16 dac tzn z lapami kompem osprzetem wiec pewnie 7/8 tysi taki swap wyjdzie..
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Dudu
trochę właśnie strzeliłem z tym swapem. jeśli wyjdzie mi taniej to go zrobię.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Bolix
Nie głupim pomysłem jest przejscie na MPFI i głowice z6 o ile masz w dobrym stanie słupek, z ogarniętym dolotem i wydechem widziałem że po 130-140 na hamowni wypluwały Hehehe :D Do tego skrzynia hybryda i już jest czym jechać Język 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
demonolog
z tego co gdzieś tam słyszałem to hanka ma rozstaw 4x100 - nie chcesz sobie przymierzyć felg 16? leży mi komplet odłogiem i się marnuje, a na hani mógłby ciekawie wyglądać
"wheresmybitches"
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Dudu
Wiesz póki co muszę niestety odmówić. Nie mam funduszy na większe wydatki Uśmiech :)

Przed chwilą Hania została za garażowana na zimę. Co jakiś czas będę ją odwiedzać. Od 7 rano patrzyłem na wszystkie przewody elektryczne , przy okazji zdiagnozowałem usterkę przewodu paliwowego do którego dostałem się od środka Uśmiech :), cieknie z umocowanej na nim uszczelki gumowej, stąd na listę zakupów dodaję przewody paliwowe. Miałem problemy z radiem i cały czas mi coś mrugało światło , szukałem szukałem i znalazłem poluzowaną kostkę do radia, docisnąłem ja i problem znikł Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
demonolog
taki motywator, jak by wyglądały +/- na hance, trochę nie ta hanka ale nic to

Img

przymierzyć nic nie kosztuje nie przecież, a nuż ci się spodoba? Coś czuje że te felgi jeszcze u mnie poleżą chwile więc nie ma pośpiechu.
"wheresmybitches"
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Dudu
Baba cofała i "nie" widziała mojego auta. Obyło się bez udziału służb, dostała lekki opiernicz. Na pytanie czy patrzyła się w lusterka odpowiedziała twierdząco, przecież 5 minut temu tutaj nie było tego auta Killer


Img



Img



Img

W sumie szału nie ma ale, boli jak cholera Smutny :(
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Honda Jazz II Byłe Pojazdy 12 17 lipiec 2016 18:41:44
Honda Civic EK3 by Czarodziej Twój Samochód 18 22 czerwiec 2016 23:08:21
Honda Civic EJ9 Byłe Pojazdy 64 05 luty 2016 14:30:01
Części honda civic v-gen 1.3 hatch 95r Sprzedam 1 23 grudzień 2015 13:49:33
HONDA CIVIC MB2 B18C By Ernest Twój Samochód 23 19 grudzień 2015 21:21:51
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019