JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Toyota Supra Turbo '90 A/T
Eugene
Witam wszystkich. Oto moja biała zjawa - Supra Turbo MKIII A/T w nadwoziu hardtop. Czysta seria poza drobnymi modyfikacjami wizualnymi i tak już zostanie. Na punkcie białego koloru mam obsesję, więc była ona dla mnie darem niebios. Można powiedzieć, że czekała na mnie spokojnie, jakoś nikt jej nie chciał haha LOL 1 Po zakupie dostała nowe felgi 18 z oponami Hankook V12 i obecnie prowadzi się tak jak wygląda, pod maską zagościła nowa bateria Bosch 72Ah. Plany? W zasadzie nie mam większych - ulepszyć audio, wymienić olej w automacie na wiosnę no i ogarnąć wydech, gdyż jest jeszcze oryginalny. Oprócz tego lać paliwo i jeździć - Supra zrobiła w tym sezonie ponad 5000km i nawet żaróweczka nie odmówiła współpracy.

Jeśli ktoś pragnie wiedzieć więcej - zapraszam tutaj: https://polskajaz...pra/144022

Parę foteczek (te same co na PJ):

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Mam nadzieję, że się podoba. Uśmieszek :] Umyta, nawoskowana śpi sobie w garażu.
Edytowane przez Eugene dnia 23 październik 2013 20:54:38
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Przepiękna supra Uśmiech :) już wiele razy to powtarzałem Hehehe :D mega utrzymana i mam nadzieję że w krótcę zobaczę ją na żywo Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Nie tylko ty Damian na to czekasz Język 2 Fajnie zrobiona, trzeba przyznać Uśmiech :) Szkoda tylko, że skrzynia automat... jak ona sie spisuje w porównaniu z manualną? Boczne szyby też przyciemnione? Hihi ;]
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Eugene
Dzięki za komentarze. Uśmiech :) Boczne szyby nie są przyciemnione, za dużo nią jeżdżę żeby na każdym kroku użerać się z policją. Co do skrzyni - nie miałem okazji prowadzić Supry na manualu, więc nie mam jak porównać. Gdyby miała ręczną przekładnię 10 razy bym się zastanowił przed kupnem, po prostu chciałem automat, także ze względu na związaną z nim kondycję silnika. Wrażenia z jazdy są kosmiczne, autko pozwala mi odpocząć na długich trasach i sprawia że wciąż chcę więcej i więcej, a osiągi są zbliżone do tego, co oferuje skrzynia manualna, przynajmniej w teorii. Podsumowując - automat w Suprze to dla mnie rewelacja.
Edytowane przez Eugene dnia 24 październik 2013 08:38:47
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
maiui
No tak Uśmiech :) zazwyczaj tak jest że silniki które jeźdzą ze skrzynią automatyczną są w lepszym stanie Uśmiech :) chyba że ktoś leje zły olej to wtedy i tak nic to nie pomoże.

Supra przepiękna Uśmiech :) tylko pozazdrościc i pogratulować Uśmiech :) MeeeeGAAAA <3 <3
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
jazgar
Woow Uśmiech :) Mega sprzęcik . Nic nie pozostaje tylko pogratulować tak wspaniałej maszyny Uśmiech :)
Low is a lifestyle !!! Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Mumin
Pooooodoba mi się piekna biała Uśmiech :) stan obłędny! pozdro!
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Eugene
maiui napisał(a):

... chyba że ktoś leje zły olej to wtedy i tak nic to nie pomoże.


Tutaj akurat znam historię autka od nowości, miała dwóch właścicieli, starszych i raczej majętnych więc o olej się nie martwię, nawet na końcu obrotomierza nie puszcza dymka. Turbo pompuje wartości fabryczne, ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym również ok. Na razie lata na Castrol Edge 10W60, może znajdę coś lepszego, ale czy jest sens? Jeżdżę jak turysta.

Dzięki wszystkim za komentarze. Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Shadows
Ja tez jezdze na takim samym oleju i jestem zadowolony a ganiam furaka na codzien do roboty Uśmiech :) Piekna jest a styl felg jak to lubi Uśmiech :) Ja bym tu widzial cos bardziej klasycznego Oczko ;) Pzdr
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Miałem ten olej w suprze ale nie byłem z niego zadowolony, wymień chociaż by na Motula chrono 300V, dużo lepszy od Castrola.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Eugene
Damian, możesz przybliżyć różnicę między Motulem a Castrolem? Z chęcią dowiem się co zauważyłeś.Język 2

Shadows - wtedy wyglądałaby podobnie do innych.
Edytowane przez Eugene dnia 29 październik 2013 17:45:21
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Shadows
W sumie racja jakbyś zaparkował ją pod centrum handlowych obok innych Supr to bys mógł auto pomylić Hehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Eugene
Supra nie służy do wyjazdów pod CH, za dużo tam jak by to powiedzieć... prostactwa. Kiedyś jak zaparkowałem autko, gdy w promieniu 50m nie było żadnego samochodu, jakiś ciul stanął obok mnie tak, że między boczne lusterka nie wsadziłbyś palca. Nigdy tego nie pojmę. Chyba wzorem mojego kolegi następnym razem udam się do najbliższego fast-fooda i rozsmaruję delikwentowi na nadwoziu hamburgera, oraz zostawię karteczkę z opisem, ponieważ ludzie zawsze zadają sobie pytanie: dlaczego? Trudna zagadka? Być może by odgadł. Hehehe :D Poza tym - co popularne i oczywiste (felgi w tym wypadku) staje się powszednie.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Intercooler Kits | Twin Turbo Intercooler Kit - Makemegofast.com.au Sprzedam 2 03 październik 2020 13:13:52
Toyota Corolla e12 TS Twój Samochód 3 26 luty 2016 15:37:39
Datsun 200sx, Dodge Stealth/Mitsubishi 3000GT, Toyota Supra, 2x Nissan Skyline Twój Samochód 4 23 grudzień 2015 15:16:43
Toyota Avensis T25 by Łapek Twój Samochód 5 20 listopad 2015 16:06:35
Tłumiki sportowe Turbo Works Oferty RPMotorsport.pl 1 13 październik 2015 10:55:38
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019