Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
|
Spot na stawach 2014 [JE] - Stary Sącz
|
|
| damiansd4hide3 |
Dodany dnia 16 czerwiec 2014 20:15:41
|
|
Główny administrator ![]() Użytkownik VIP ![]() Postów: 1324 Data rejestracji: 14. marzec 2011 |
![]() Spotkanie tym razem odbędzie się w Starym Sączu na parkingu przed Stawami w Starym Sączu. Godzina spotkania to 17:30 w Niedzielę 22 Czerwca 2014. View Larger Map ![]() . |
| Podzielenie się tym wpisem: | |
|
|
|
| christoo |
Dodany dnia 16 czerwiec 2014 22:59:33
|
|
Poziom 11 ![]() Postów: 47 Data rejestracji: 10. grudzień 2011 |
Wybiera się ktoś? |
| Podzielenie się tym wpisem: | |
|
|
|
| damiansd4hide3 |
Dodany dnia 17 czerwiec 2014 00:51:14
|
|
Główny administrator ![]() Użytkownik VIP ![]() Postów: 1324 Data rejestracji: 14. marzec 2011 |
Wydarzenie dziś utworzone, na FB zazwyczaj się ludzie wpisują, ale najlepiej przyjechać i się przekonać ![]() |
| Podzielenie się tym wpisem: | |
|
|
|
| Poleć ten wątek | |
| URL: |
| Przejdź do forum: |



















