Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
|
honda prelude 3 gen
|
|
| sylwek94 |
Dodany dnia 07 marzec 2015 18:57:28
|
|
Poziom 2 ![]() Postów: 2 Data rejestracji: 06. styczeń 2015 |
witam sprzedam honde prelude z 1991r, silnik b20a3, nie będę się za wiele rozpisywał,na każde pytanie odpowiem pod numer tel:515584527 lub , możliwa zamiana na japońskiego sedana, lub większe gabarytowo coupe, ponieważ moja honda jest już za ciasna dla mojej rodziny, pozdrawiam fanów ![]() ![]() ![]() ![]()
sylwek94 dodał/a następującą plik:
Edytowane przez damiansd4hide3 dnia 08 marzec 2015 22:07:06 |
| Podzielenie się tym wpisem: | |
|
|
|
| Poleć ten wątek | |
| URL: |
| Przejdź do forum: |


















